روش های ارسال کالا

روش های مختلف حمل کالا توسط فروشگاه اینترنتی جی پی اس سرا

فروشگاه جی پی اس سرا امکان ارسال کالا توسط پیک موتوری ، تیپاکس ، اتوبوسرانی ، باربری و پست هوایی را دارد. بدیهی است هر کدام از این حالت های ارسال، هزینه و شرایط مختص خود را دارند که خواهشمندیم قبل از هر گونه واریز وجه با بخش فروش تلفنی هماهنگ نمائید تا طبق درخواستتان اقدام گردد و اگر آنلاین خرید میکنید در بخش “محاسبه هزینه حمل و نقل” نوع ارسال را معین نمائید تا در جمع فاکتور پایانی لحاظ شود.

 

 

در حال حاضر تنها روش پرداخت سفارش آنلاین یا واریز بحساب بانکی (کارت به کارت) بوده و تا اطلاع بعدی امکان تسویه در محل وجود ندارد.

 

تا اطلاع بعدی روش های ارسال تهران و شهرستان بدین شکل است که ارسال کالا برای شهر تهران توسط پیک موتوری الوپیک / اسنپ باکس و سواری اسنپ در همان روز تکمیل سفارش (پرداخت آن) بین ساعت ۹ الی ۱۵ انجام میپذیرد

و برای سایر شهرها فعلا ارسال با تیپاکس در اولویت بوده و در صورت درخواست مشتری محترم با باربری یا اتوبوسرانی نیز امکان ارسال وجود دارد اما اولویت با ارسال با تیپاکس است و امکان ارسال با پست فعلا وجود ندارد.
برای ارسال با تیپاکس حتما بایست شهر شما دارای خدمات تیپاکس باشد و تا قبل از ساعت ۱۳ سفارش تکمیل شده باشد تا در همان روز تحویل تیپاکس شود در غیر اینصورت ارسال به روز بعد موکول خواهد شد.

تا اطلاع بعدی از پردازش سفارش شهرهای فاقد خدمات تیپاکس معذوریم ( از اینجهت بسیار متاسفیم )

 

 

 

روش های واریز وجه و ارسال کالا:

۱- ساکن شهر تهران هستید:

میتوانید مبلغ کالا را از طریق درگاه آنلاین بانکی در طی فرآیند خرید بصورت کاملا آنلاین انجام دهید و اگر نمیخواهید آنلاین واریز را انجام دهید ، میتوانید با واریز از طریق بانک یا دستگاه خودپرداز مبلغ را به شماره حسابها و یا شماره کارت های بانکی اعلام شده در پایین همین صفحه واریز نموده و سپس آدرس ، نام گیرنده و شماره تماس خود را تلفنی اعلام فرمائید. و یا در هنگام تحویل کالا با پیک موتوری تسویه نقدی نمائید و مبلغ سفارش بصورت نقدی به پیک موتوری پرداخت شود. گفتنی است به زودی امکان پرداخت با پوز سیار نیز قابل انتخاب خواهد بود. (هزینه پیک بعهده مشتری محترم میباشد. و در ساعات کاری مجموعه بین ۱ تا ۳ ساعته تحویل میگردد)

(بغیر از مواردی خاص ، بیشتر از سیستم پیک موتوری الو پیک برای ارسال اقلام استفاده میکنیم که برای مناطق ۲۲ گانه تهران فعال بوده و هزینه پایین و سرعت عمل بالایی نیز دارند. در صورت واریز وجه کالا ، فقط هزینه رفت محاسبه میشود که بسیار به صرفه میباشد و در صورت انتخاب “پرداخت نقدی هنگام دریافت کالا” هزینه برگشتن پیک نیز به جمع کل دستمزد پیک افزوده میشود. )

۲- ساکن تهران نمیباشید:

روش اول – میتوانید یک آدرس تهران مربوط به دوست و یا آشنای خود را به ما داده تا کالای درخواستی شما را در تهران به دوست شما تحویل داده و هزینه پیک بعلاوه قیمت کالا را ایشان ، به پیک پرداخت نمایند. (دقیقا مشابه افرادی که ساکن تهران هستند)

روش دوم – ارسال کالا توسط تیپاکس
ابتدا بایست مبلغ کالا را از طریق شماره حسابها و یا شماره کارت های بانکی اعلام شده در پایین همین صفحه واریز نموده و سپس آدرس ، نام گیرنده و شماره تماس خود را تلفنی اعلام فرمائید تا نسبت به ارسال کالا بصورت پسکرایه از طریق پست تیپاکس اقدام گردد. (همچنین میتوانید هزینه کالا را طی فرآیند خرید از طریق درگاه بانکی بصورت آنلاین انجام دهید.)

(روش پیش فرض ارسال کالا برای شهرستانی های محترم ، ارسال توسط تیپاکس بصورت پسکرایه میباشد اگر شهر شما دارای خدمات تیپاکس باشد ، کافیست فقط هزینه کالا را واریز نمائید چون هزینه حمل توسط نماینده تیپاکس در مقصد طی یک رسید از شما اخذ میشود. حداقل این مبلغ از ۱۷.۰۰۰ تومان بابت هر کارتن بوده و بسته به ارزش کالا ، حجم کالا و فاصله از تهران میباشد. در ذیل این صفحه تلفن شعبات فعال تیپاکس درج شده است)

(نرخ های درج شده در این صفحه مربوط به تاریخ نگارش این متن هاست و شاید با نرخ روز متفاوت باشد. هنگام تکمیل خرید اینترنتی ، قیمت های بروز شده به شما نمایش داده میشود)

حمل توسط تیپاکس

اگر شهر شما فاقد خدمات تیپاکس باشد ، از دو روش زیر میتوانیم کالا را به دست شما برسانیم که هزینه هایی جداگانه دارد.

الف ) ارسال کالا با اتوبوسرانی بین شهری
از طریق اتوبوسرانی بین شهری (اتوبوس) و یا باربری های شوش ارسال شود – در این حالت بایست علاوه بر قیمت کالا مبلغی بابت دستمزد پیک تا ترمینال و یا باربری لحاظ شود.

هزینه پیک ارسال کالا تا ترمینال غرب: ۱۵.۰۰۰ تومان

هزینه پیک ارسال کالا تا ترمینال جنوب و باربری های شوش: ۱۷.۰۰۰ تومان

هزینه پیک ارسال کالا تا ترمینال شرق: ۲۰.۰۰۰ تومان

(نرخ های درج شده در این صفحه مربوط به تاریخ نگارش این متن هاست و شاید با نرخ روز متفاوت باشد. هنگام تکمیل خرید اینترنتی ، قیمت های بروز شده به شما نمایش داده میشود)

ب) ارسال کالا توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران
از طریق پست هوایی (فریت فرودگاه مهرآباد) – بایست مبلغ ۴۵.۰۰۰ تومان بابت هزینه پیک+بسته بندی+هزینه هواپیمایی علاوه بر قیمت کالا واریز فرمائید. (برای بسته های بزرگ هزینه بالاتر خواهد بود. لطفاً قبل از واریز با جی پی اس سرا تماس حاصل فرمائید.)

مزایای تیپاکس : ارسال ۱ روزه به شهرهای نزدیک و کمتر از ۳ روز به شهر های دور با پوشش دهی بیش از ۵۰ شهر کشور.
مزایای باربری : تحویل در پایانه اتوبوسرانی و یا باربری در شهر مقصد در همان روز یا روز بعد.
مزایای هواپیمایی : تحویل سریع در همان روز.

لیست شعبات فعال تیپاکس در شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران

شماره حساب ها:

بانک پاسارگاد  ۲۹۸.۸۰۰۰.۱۱۷۲۰۶۰۸.۱  با شماره کارت  ۰۰۴۸-۳۳۱۱-۲۹۱۰-۵۰۲۲ بنام خانم فائزه سادات رحمانی

– به راهنمایی بیشتری برای خرید آنلاین نیاز دارید؟ اینجا کلیک نمائید.