چکش زمین شناسی – Geological hammer

چکش زمین شناسی (Geological Hammer)

برای خرید چکش زمین شناسی و یا اطلاع از آخرین قیمت چکش زمین شناسی اینجا کلیک فرمائید.

بهترین و مقاوم ترین چکش زمین شناسی دنیا ، ساخت شرکت ESTWING آمریکا این چکش ها بصورت نیمه دست ساز و در دو مدل دسته چرم فشرده و آلیاژپلیمر پلاستیک با نایلون ساخته و عرضه میشوند ، لوپ زمین شناسی ، عینک محافظ چشم و کاور چرمی حمل چکش ، بیلچه و آهن ربای قلمی مکمل این چکش ها میباشند.

چکش زمین شناسی استوینگ در دو مدل دسته چرمی و دسته پلاستیک آبی رنگ ساخت کشور آمریکا

توجه: چکش های استوینگ فقط و فقط ساخت کشور آمریکا بوده و ساخت تایوان ، چین ، مالزی و غیره نمیباشند! افراد سود جو با بازی گرفتن جان دیگران و قرار دادن عکس چکش اصلی در وب سایت ها و فروختن جنس بدل استوینگ (Fake) با نام استوینگ تایوان یا فلان …. هم پول شما را نابود کرده و هم جان شما را بخطر می اندازند.

از قدیم معروف بوده که چکش های چینی و متاسفانه برخی مدلهای ایرانی ، امکان شکستن از ناحیه دسته و پرتاب ترکش را داشته و ممکن است به سمت سر یا صورت کاربر پرتاب شده و صدمه جبران ناپذیر زده و یا حتی باعث مرگ گردند. (منظور از ترکش کنده شدن بخشی از نوک چکش هنگام ضربه زدن به سنگ های نفوذ ناپذیر و سخت مانند گرانیت برای برداشتن نمونه میباشد).

چکش های ژاپنی و انگلیسی در بازار ایران تقریبا کمیاب هستند. آنها امکان شکستن یا پرتاب ترکش ندارند اما با ضربات سنگین تاب برداشته و خم میشوند.

تنها چکشی که به مرور زمان در دراز مدت کمی سائیده شده و نه خم میشود و نه شکسته ، فقط چکش استوینگ میباشد که با آلیاژ ، پرداخت ، ریختگری و آبدیدگی منحصر بفرد خود ، برترین چکش زمین شناسی دنیا لقب گرفته و در تمامی مستند های زمین شناسی در دست کارشناسان سراسر دنیا دیده میشود.

با توجه به امنیت و ماندگاری و دوام محصولات استوینگ توصیه اکید ما به شما کاربر محترم خرید چکش استوینگ است. با اینحال اگر خرید استوینگ برای شما مقرون به صرفه نبوده و قصد خرید استفاده فقط برای کارهای سبک مانند نمونه برداری از سطح هست، میتوانید از مدلهای چینی که در همین وب سایت نیز معرفی شده است استفاده و خرید نمائید.

 مدل دسته آبی (دسته آلیاژ پلیمر پلاستیک و نایلون کاملا سازگار با پوست و ضد حساسیت)

کاورحمل چکش زمین شناسی ، چرم ضخیم واقعی و مقاوم ساخت استوینگ آمریکا

Leather Sheath no3

 بیلچه و کلنگ سبک تاشو در دو سایز کوچک با وزن ۵۰۰گرم و بزرگ با وزن ۷۳۰گرم دارای کیف

بیلچه و کلنگ سبک تاشو در دو سایز کوچک و بزرگ دارای کیف

عینک محافظ چشم ساخته شده ازبهترین آلیاژ پلیمر پلاستیک و نایلون کاملا نرم و ضد حساسیت با انعطاف پذیری بالا با میدان دید کاملا باز و لنزهایی شفاف از جنس پلی کربنات و دارای کش با قابلیت تنظیم ، ساخت چین بسفارش شرکت استوینگ آمریکا

Estwing googgles

آهن ربای خودکاری تلسکوپی (مگنتیک) دارای لیزر و چراغ قوه

 آهن ربای خودکاری تلسکوپی (مگنتیک) دارای لیزر و چراغ قوه

 

پیشنهاد ما به حرفه ای ها  (پک کامل):

پک کامل شامل: چکش اصل - لوپ زمین نشاسی - عینک محافظ چشم و کاور (کیف) چرمی

 

چکش چینی با دسته زرد و مشکی SC30

چکش زمین شناسی چینی دسته زرد و مشکی

یک نوع قلم سختی سنج ضریب ۵ دارای آهن ربای قوی در انتها

یک نوع قلم سختی سنج ضریب 5 دارای آهن ربای قوی در انتها

چینی بدون لعاب با ابعاد ۵۰-۲۵-۵ میلیمتر

چینی بدون لعاب با ابعاد 50-25-5 میلیمتر

 

نکات ایمنی هنگام استفاده از چکش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *