لیست قیمت دوربین ونگارد

لیست قیمت دوربین ونگارد (Vanguard Binoculars Price List)

لوگوی دوربین شکاری ونگارد

برای خرید دوربین شکاری ونگارد اصل و یا اطلاع از آخرین قیمت دوربین شکاری ونگارد با شماره های ما تماس حاصل فرمائید.

ما مفتخر است که یکی از بهترین دوربین های تحت لیسانس کشور آمریکا تحت نام دوربین ونگارد را به علاقمندان حرفه ای تقدیم نماید. ونگارد رقیبی سر سخت برای برندهای معتبر دوربین شکاری دنیا میباشد.

ما شما را به دیدن طبیعت از دریچه لنزهای شفاف ونگارد دعوت مینماید.

 

 

قیمت گذاری محصولات
قیمت تمام محصولات در سایت ما بسته به نوع محصول در بازه زمانی منحصر بخود، به روز خواهند شد. خواهشمند است قبل از هرگونه واریز وجه ، قیمت و موجودی محصول مورد نظر خود را تلفنی جویا شوید. ما با بهره گرفتن از تجربه چند ساله در زمینه فروش ، تجربه ای نو، دلچسب و متفاوت را ایجاد خواهد کرد. هدف اصلی ما کسب روزی حلال و سالم  و جذب روز افزون مشتری و ایجاد مشتری متعصب به ما ، بر پایه رضایت از خدمات ماست. امیدواریم شایستگی خدمت به شما هموطن گرامی را داشته باشیم و خدمات ما برای شما موثر و مفید بوده و استمرار نیز داشته باشد.

Orros 10×42 Orros 8×42

دوربین شکاری ونگارد مدل Orros 10x42

 دوربین شکاری ونگارد مدل Orros 8*42

 فعلا موجود نیست 

 

 

 

فعلا موجود نیست 

 

 

 

Spirit ED 10×42 Venture Plus 10X42
دوربین شکاری ونگارد مدل Spirit ED 10X42 دوربین شکاری ونگارد مدل Venture Plus 10x42

فعلا موجود نیست

 

 

 

فعلا موجود نیست 

Endeavor ED 10.5×45 Endeavor ED 10×42
دوربین شکاری ونگارد مدل Endeavor Ed 10.5X45 دوربین شکاری ونگارد مدل Endeavor Ed 10X42 

فعلا موجود نیست

 

 

 

فعلا موجود نیست 

 

Spirit Plus 10X42

  Spirit Plus 1042

 

 فعلا موجود نیست

 

Endeavor HD 82A قطعه رابط BA-185
 دوربین تک چشمی شکاری ونگارد مدل Endeavor HD 82A قطعه رابط دوربین شکاری ونگارد به سه پایه ونگارد مدل ba185

 فعلا موجود نیست

 

 

 

 فعلا موجود نیست

 

 

 

 

ست تنظیف لنز شش محصول در یک پک

 

ست تنظیف لنز سه محصول در یک پک

ست تنظیف لنز شش در یک

 

ست تنظیف لنز سه در یک

فعلا موجود نیست

 

 

 

 فعلا موجود نیست

 

 

برای دانلود کاتالوگ ۲۰۱۳ دوربین های شکاری ونگارد اینجا کلیک نمائید.

 

نکاتی مهم در نگهداری دوربین شکاری

اگر میخواهید از دوربین خود نهایت استفاده و لذت را ببرید و اگر میخواهید طول عمر دوربین خود را افزایش دهید بایستی مواردی را در نگهداری و نظافت لنزهای دوربین خود در نظر بگیرید در ذیل بطور اجمالی برخی نکات مهم درج گردیده است.

 

–    از دستکاری و بازنمودن دوربین جدا پرهیز نمائید تا باعث ورود گرد و غبار و خروج گاز داخلی دوربین نگردد.
–    دوربین را در مجاورت محیط مرطوب قرار ندهید.
–    دوربین را در مجاورت محیط بسیار گرم (مانند شوفاژ ، روی داشبورد اتوموبیل با شیشه های بسته که دما بیش از ۵۰ درجه خواهد بود) قرار ندهید.
–    هنگام حمل حتما از کیف برزنتی استفاده نمائید تا در صورت افتادن از دست ، آسیب جدی به دوربین وارد نیاید.
–    از برخورد اشیاء و دست با لنزها پرهیز نمائید.
–   در صورت کثیف شدن لنز ، فقط و فقط با پارچه بسیار نرم همانند تنظیف همراه دوربین بهمراه آب مقطر و یا آب جوشیده سماور و یا ست تنظیف پیشنهاد شده ، اقدام به نظافت لنز ها نمائید. (توجه: از دستمال کاغذی و الکل و مواد شوینده استفاده نشود)
–    در هنگام نظافت لنز به لنز فشار نیاورده و پارچه تنظیف را به آرامی بصورت دایره وار بروی لنز بکشید تا کوتینگ لنز ها آسیب نبیند.

 

–    برای زدودن گرد و غبار از روی لنز ها معمولا با فوت نمودن اینکار انجام میشود اما بایست توجه نمود که آب دهان روی لنز نماند بهتر است از فرچه و یا دمنده مانند مدل موجود در ست تنظیف استفاده شود.
–    هنگامی که از دوربین استفاده نمی نمائید درپوش های لنز ها را بسته نگه دارید و تا حد امکان با فوت نمودن و یا استفاده از دمنده ست تنظیف، غبار لنز را بر دارید مگر مجبور به استفاده از شوینده ست تنظیف شوید.

 

 

دوربین های دوچشمی ونگارد تحت لیسانس آمریکا در کشور چین تولید شده و دارای کلاسی خاص در بین دوربین های چینی بوده و از جدیدترین تکنولوژی ساخت لنزهای شفاف بهره برده و با یک سرچ در موتور جستجوی گوگل ملاحظه مینمائید که در معتبرترین فروشگاههای اینترنتی و همچنین وبسایتهایی مانند eBay و Amazon نیز بفروش میرسد و دارای طرفداران متعصب خاص خود میباشد. نام ونگارد ترکیبی از کیفیت خوب و قیمت مناسب را در ذهن تداعی میکند. دوربین ونگارد با دو سال گارانتی به علاقمندان تقدیم میشود.

 چرا دوربین ونگارد رو پیشنهاد میدهیم و علت استقبال مشتریان از برند ونگارد در چیست؟
در مورد کیفیت دوربین بایستی به این نکته توجه کرد که دوربین هایی که دارای برند شناخته شده و معتبر هستند کیفیت معقول و خوبی دارند هر چند بایست هر دوربین را با مدل همطرازش در برند دیگه مقایسه کرد. در کل ونگارد برندی معتبر و شناخته شده جهانی میباشد که در تعداد کثیری وبسایت اروپایی و آمریکایی بفروش میرسد و نسبت به قیمت ، کیفیت بسیار بالایی عرضه میکند. دوربین های چینی متعددی در بازار یافت میشوند که عمدتا متفرقه بوده و به دروغ محل ساخت را کشوری اروپایی و یا آمریکا معرفی میکنند. این تیپ دوربین ها هم کلاس دوربین ونگارد نیستند. در دوربین های ونگارد استاندارد هایی رعایت شده که در دوربین های چینی متفرقه خبری از آن نیست.
۱- تمام دوربین های ونگارد دارای گاز داخلی هستند. مدلهایی که لنز ED دارند دارای گاز نیتروژن هستند که مانع جمع شدن بخار روی لنزها در ارتفاعات میشود. همچنین گاز داخلی باعث ضد آب بودن و مانعی در مقابل نفوذ گرد و غبار به داخل دوربین است که با عث عمر طولانی تر و عدم افت کیفیت دوربین در دراز مدت میشود.
۲- بدنه فلزی دوربین های ونگارد نسبت به دوربین های چینی که پلاستیک فشرده میباشند بسیار مقاوم تر است و از مواد درجه یک در تولید آن استفاده شده است بر عکس مدلهای متفرقه که گاها از مواد بازیافتی و کیفیت پایین در آن استفاده شده و اصول اولیه بهداشتی بازیافت در آنها دیده نمیشود که باعث حساسیت پوستی میشوند.
۳- روکش بدنه دوربین های ونگارد ضد تعرق بوده و در صورت عرق نمودن دست براحتی از دست جدا نمیشوند باصطلاح خوب توی دست قرار میگیرند.
۴- تمامی مدلهای دوربین ونگارد از لنز های مستقیم یا باصطلاح روف بهره میبرند که از تکنولوژی بالاتری نسبت به دوربین های کج بین در آنها استفاده شده و همچنین حجم کمتر دوربین را سبب میشوند. امروزه اکثر برندها دوربین هایی با منشور مستقیم تولید میکنند و مدل کج بین تقریبا منسوخ شده است.
۵- تمام دوربین های ونگارد از پوشش کامل لنز بهره میبرند در مدلهایی که لنز ED دارند این پوشش کامل تر و تعداد لایه های آن بیشتر است. این پوشش که به آن کوتینگ میگویند علاوه بر افزایش عبور نور از لنز دوربین که شفافیت تصویر خروجی را منتج میشود بجهت فرمان دهی در عبور نور در مسیر صحیح ، چشم را نیز اذیت نمیکند در دوربین های متفرقه فرد با چند دقیقه نگاه کردن مناظر سردرد گرفته و برخی چشمانشان سرخ میشود.
۶- کیف و بند گردنی دوربین های ونگارد نسبت به مدلهای چینی بسیار با کیفیت تر بوده و هم محافظ خوبی برای دوربین و همچنین بند گردنی آن کاربر را اذیت نمیکنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *