دوربین دوچشمی ونگارد مدل Endeavor ED 10.5×45

دوربین دوچشمی ونگارد مدل Endeavor ED 10.5×45

(Vanguard Binoculars)

لوگوی دوربین شکاری ونگارد

ممکن اطلاعات زیر بروز نباشد ؛ لطفاً برای اطلاع از قیمت دوربین شکاری ونگارد و قیمت روز دوربین ونگارد به بخش فروشگاه مراجعه یا اینجا کلیک نمائید.

 

جی پی اس سرا مفتخر است که یکی از بهترین دوربین های با کیفیت ساخته شده در کشور چین تحت لیسانس کشور آمریکا تحت نام دوربین ونگارد را به علاقمندان حرفه ای تقدیم نماید. ونگارد رقیبی سر سخت برای برندهای معتبر دوربین شکاری دنیا میباشد.

جی پی اس سرا شما را به دیدن طبیعت از دریچه لنزهای شفاف ونگارد دعوت مینماید.

اطلاعات فنی دوربین دوچشمی ونگارد مدل Endeavor ED 10.5x45

اطلاعات فنی دوربین دوچشمی ونگارد مدل Endeavor ED 10.5x45  ED-test

Endeavor ED 10.5×45

Not your typical binoculars, VANGUARD`s top-of-the-line Endeavor ED binoculars deliver sharpness and clarity like never before with exceptional light transmission and remarkable color resolution and contrast.  Other features include an ergonomic, open-bridge design for a comfortable use, a wide view angle, BaK4 roof prisms, an anti-reflection coating, large focus adjustment wheel and long eye relief. The magic behind its performance lies in the premium ED glass, which reduces color dispersion to provide high resoltuion colors and clarity. Endeavor ED has BaK4 roof prisms and special lens coatings for unbelievable quality. Nitrogen-charged and o-ring sealed, Endeavor ED is waterproof and fogproof to take on challenging weather conditions.

Premium Lifetime Warranty
Extra low-Dispersion, ED glass
BaK4 roof prisms
Waterproof/Fogproof
Anti-Reflection coating

Cornell Lab of Ornithology\’s Living Bird Magazine

Birdwatchers Digest mid-price binoculars roundup (Jan/Feb 2012)

Outdoor Life 2011 Optics Test

 

مقایسه چندین دوربین با دوربین ونگارد مدل Endeavor 10X42

 

Vanguard 10×42 Endeavor ED

Endeavor-ED

Carson 10×42 3D

Carson

Kowa 10×42 SV

Kowa

Steiner 10×42 SkyHawk

Steiner

Minox 10×42 BV

Minox

Swarovski 10×42 EL

Swarovski

حدود قیمت دلاری$۳۴۰$۳۰۰$۲۳۰$۳۹۰$۲۵۰$۲۴۸۰
وزن(۷۳۰g)(۶۵۸g)(۶۷۰g)(۷۲۰g)(۷۸۰g)(۷۸۰g)
طول(۱۵.۴cm)(۱۳.۹cm)(۱۷.۲cm)(۱۵.۱cm)(۱۴cm)(۱۵.۷cm)
عرض(۱۳.۰cm)(۱۲.۸cm)(۱۲.۸cm)(۱۲.۵cm)(۱۲.۷cm)(۱۲.۲cm)
عرض عدسی چشمی۱۶.۵mm۱۶mm۱۵.۵mm۸mm (approx)۱۸mm۱۵mm
حداقل فاصله فوکوس۲.۵m۳m۴m۲m۱.۲m۲.۴m
پهنای دید در ۱۰۰۰ یاردی۳۴۲ft۳۱۴ft۳۱۵ft۳۱۵ft۳۴۲ft۳۳۰ft
لنز دارای پوشش EDYesYesNoNoNoYes
Phase تصحیحYesYesYesDon’t Think SoYesYes
نوع کوتینگFully Multi-CoatedFully Multi-CoatedFully Multi-CoatedFully Multi-CoatedFully Multi-CoatedFully Multi-Coated
ضد آبYesYesYesYesYesYes
ضد بخارYesYesYesYesYesYes

 اطلاعات فنی دوربین دوچشمی ونگارد مدل Endeavor ED 10.5x45

اطلاعات فنی دوربین دوچشمی ونگارد مدل Endeavor ED 10.5x45

اطلاعات فنی دوربین دوچشمی ونگارد مدل Endeavor ED 10.5x45

اطلاعات فنی دوربین دوچشمی ونگارد مدل Endeavor ED 10.5x45

 

دوربین های دوچشمی ونگارد تحت لیسانس آمریکا در کشور چین تولید شده و دارای کلاسی خاص در بین دوربین های چینی بوده و از جدیدترین تکنولوژی ساخت لنزهای شفاف بهره برده و با یک سرچ در موتور جستجوی گوگل ملاحظه مینمائید که در معتبرترین فروشگاههای اینترنتی و همچنین وبسایتهایی مانند eBay و Amazon نیز بفروش میرسد و دارای طرفداران متعصب خاص خود میباشد. نام ونگارد ترکیبی از کیفیت خوب و قیمت مناسب را در ذهن تداعی میکند. دوربین ونگارد توسط جی پی اس سرا با گارانتی معتبر به علاقمندان تقدیم میشود.

 

 چرا دوربین ونگارد رو پیشنهاد میدهیم و علت استقبال مشتریان از برند ونگارد در چیست؟

در مورد کیفیت دوربین بایستی به این نکته توجه کرد که دوربین هاییکه دارای برند شناخته شده و معتبر هستند کیفیت معقول و خوبی دارند هر چند بایست هر دوربین را با مدل همطرازش در بِرَند دیگه مقایسه کرد. در کل ونگارد برندی معتبر و شناخته شده جهانی میباشد که در تعداد کثیری وبسایت اروپایی و آمریکایی بفروش میرسد و نسبت به قیمت ، کیفیت بسیار بالایی عرضه میکند. دوربین های چینی متعددی در بازار یافت میشوند که عمدتاً متفرقه بوده و به دروغ محل ساخت را کشوری اروپایی و یا آمریکا معرفی میکنند. این تیپ دوربین ها هم کلاس دوربین ونگارد نیستند. در دوربین های ونگارد استاندارد هایی رعایت شده که در دوربین های چینی متفرقه خبری از آن نیست.

۱- تمام دوربین های ونگارد دارای گاز داخلی هستند. مدلهایی که لنز ED دارند دارای گاز نیتروژن هستند که مانع جمع شدن بخار روی لنزها در ارتفاعات میشود. همچنین گاز داخلی باعث ضد آب بودن و مانعی در مقابل نفوذ گرد و غبار به داخل دوربین است که با عث عمر طولانی تر و عدم افت کیفیت دوربین در دراز مدت میشود.

۲- بدنه فلزی دوربین های ونگارد نسبت به دوربین های چینی که پلاستیک فشرده میباشند بسیار مقاوم تر است و از مواد درجه یک در تولید آن استفاده شده است بر عکس مدلهای متفرقه که گاهاً از مواد بازیافتی و کیفیت پایین در آن استفاده شده و اصول اولیه بهداشتی بازیافت در آنها دیده نمیشود که باعث حساسیت پوستی نیز میشوند.

۳- روکش بدنه دوربین های ونگارد ضد تعرق بوده و در صورت عرق نمودن دست براحتی از دست جدا نمیشوند باصطلاح خوب توی دست قرار میگیرند.

۴- تمامی مدلهای دوربین ونگارد از لنز های مستقیم یا باصطلاح روف بهره میبرند که از تکنولوژی بالاتری نسبت به دوربین های کج بین در آنها استفاده شده و همچنین حجم کمتر دوربین را سبب میشود. امروزه اکثر بِرَندها دوربین هایی با منشور مستقیم تولید میکنند و مدل کج بین تقریباً منسوخ شده است.

۵- تمام دوربین های ونگارد از پوشش کامل لنز (کوتینگ) بهره میبرند در مدلهایی که لنز ED دارند این پوشش کامل تر و تعداد لایه های آن بیشتر است. این پوشش که به آن کوتینگ میگویند علاوه بر افزایش عبور نور از لنز دوربین که شفافیت تصویر خروجی را منتج میشود بجهت فرمان دهی در عبور نور در مسیر صحیح ، چشم را نیز اذیت نمیکند در دوربین های متفرقه فرد با چند دقیقه نگاه کردن مناظر سردرد گرفته و در برخی اشخاص نیز چشمانشان سرخ میشود.

۶- کیف و بند گردنی دوربین های ونگارد نسبت به مدلهای چینی بسیار با کیفیت تر بوده و هم محافظ خوبی برای دوربین بوده و همچنین بند گردنی همراه آن گردن کاربر را اذیت نمیکنند.

 

نکات مهم نگهداری و نظافت دوربین های شکاری

اگر میخواهید از دوربین خود نهایت استفاده و لذت را ببرید و اگر میخواهید طول عمر دوربین خود را افزایش دهید بایستی مواردی را در نگهداری و نظافت لنزهای دوربین شکاری خود در نظر بگیرید که در ذیل بطور اجمالی برخی نکات مهم درج گردیده است:

از دستکاری و بازنمودن دوربین جدا پرهیز نمائید تا باعث ورود گرد و غبار و خروج گاز داخلی دوربین نگردد.
-دوربین را در مجاورت محیط مرطوب قرار ندهید.
-دوربین را در مجاورت محیط بسیار گرم (مانند شوفاژ ، روی داشبورد اتوموبیل با شیشه های بسته در فصول گرم سال که دما بیش از ۵۰ درجه خواهد بود) قرار ندهید.

-هنگام حمل حتماً از کیف برزنتی استفاده نمائید تا در صورت افتادن از دست ، آسیب جدی به دوربین وارد نشود.

-از برخورد اشیاء و دست با لنزها پرهیز نمائید.

-در صورت کثیف شدن لنز ، فقط و فقط با پارچه بسیار نرم همانند تنظیف همراه دوربین و بهمراه آب مقطر و یا آب جوشیده سماور و یا سِت تنظیف پیشنهاد شده ، اقدام به نظافت لنز ها نمائید. (توجه: از دستمال کاغذی و الکل و مواد شوینده استفاده نشود)

-در هنگام نظافت لنز به لنز فشار نیاورده و پارچه تنظیف را به آرامی بصورت دایره وار بروی لنز بکشید تا کوتینگ لنز ها آسیب نبیند.

-برای زدودن گرد و غبار از روی لنز ها معمولا با فوت نمودن اینکار انجام میشود اما بایست توجه نمود که آب دهان روی لنز نماند ؛ بهتر است از فِرچه و یا دَمنده مانند مدل موجود در سِت تنظیف استفاده شود.

-هنگامی که از دوربین استفاده نمی نمائید درپوش های لنز ها را بسته نگه دارید و تا حد امکان با فوت نمودن و یا استفاده از دمنده ست تنظیف، غبار لنز را بر دارید مگر مجبور به استفاده از شوینده ست تنظیف شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *