پیشنهاد میشود ، جهت دسترسی سریع به اطلاعات

درخواستی از بخش جستجوی وبسایت استفاده نمائید.

طراحی سایت
پنجشنبه 3 اسفند 1396.
امروز :
Feb 22 2018.
میلادی :

ساعات فروش و پاسخگویی

شنبه تا چهارشنبه از 9 الی 15

 

پنج شنبه ها از 9 الی 13

 

در ایام تعطیل امکـان ارتباط فقط از طریق "فرم تماس با ما" وجود دارد.

 

تلفن های تماس - تهران:

 

 

66956547       66968772

 

تماس ضروری: 6161403-0990 

ورود کاربران

جهت دسترسی کامل به بخش های مختلف وب سایت مانند بخش دانلود، نیاز به ثبت نام میباشد.

نمایش تعداد بازدید

امروز279
دیروز677
جمع کل1537416

آی پی شما 54.221.17.234 سیستم عامل و مرورگر Unknown - Unknown پنج شنبه, 03 اسفند 1396 12:44

اوقات شرعی

جدول مقایسه انواع جی پی اس Comparison of GPS

 
جهت اطلاع از قیمت جی پی اس و یا خرید جی پی اس با ژئوتکنیک تماس حاصل فرمائید. 

خدماتی واقعی و اجناسی ارجینال را از ژئوتکنیک بخواهید..

blueline

 

blueline

 

 

 توضیح برخی خصوصیات مندرج در جدول


قابلیت اضافه کردن نقشه ها / داخلی یا بروی کارت حافظه:  اگردستگاهی این امکان را داشته باشد بدان معناست که در حافظه داخلی  یا بروی رم خارجی ( میکرو اس دی MicroSD یا اس دی SD) میتوان نقشه نصب نمود. برخی مدلها بصورت رایگان دارای نقشه توپوگرافی ، نقشه دریاچه ها و یا  نقشه سواحل هستند. بعنوان مثال مدلهای دارای پسوند T ، مانند Oregon550T دارای نقشه توپوگرافی کشور آمریکا میباشد. توضیح تکمیلی این است که نقشه های فوق بظاهر رایگان بوده اما اگر به قیمت مدل مشابه دستگاههای پسوند Tدار دقت کنیم متوجه اختلاف قیمت حدود 100 دلار میشویم در واقع نقشه اضافی فوق که بصورت مجزا از سایت گارمین با قیمت 150 دلار قابل خرید است ، با 50 دلار تخفیف روی مدلهای دارای پسوند T قرار گرفته که عمدتاً بدرد کاربر ایرانی که در ایران کار میکند نمیخورد!.


قابلیت پذیرش نقشه های شخصی (دلخواه): اگردستگاهی این امکان را داشته باشد بدان معناست که نقشه های رستر سفارشی (custom raster maps) و یا تصاویر ماهواره BirdsEye  را بصورت نقشه روی جی پی اس میتواند نمایش داده ، مشاهده و استفاده نمود.


قطب نما:  این گزینه معین میکند که آیا دستگاه دارای قطب نمای دیجیتال هست یا نه و اگر دارای قطب نمای دیجیتالی باشد آیا دو محوره است یا سه محوره. یک قطب نمای دو محور برای صحیح نشان دادن جهت باید کاملا تراز باشد ، سه محوره (AKA tri-axial)  نیازی نیست کاملا تراز باشد اما کالیبره نمودن سه محوره کمی سخت تر میباشد.

 

Waypoints/Routes and /Tracks - شماره ذکر شده تعداد نقاط قابل ذخیره / تعداد مسیرهای دستی قابل ایجاد / تعداد کروکی های اتوماتیک قابل ایجاد برای هر دستگاه را معین میکند.بعنوان مثال: اگر در جاده ای از خدمات رستورانی رضایت داشتید و خواستید انجا را به دوستان خود معرفی کنید ، کافی است مختصات آن محل را ذخیر (مارک) کنید. در GPS به این عمل ایجاد Waypoint میگویند.اگر از منزل تا محل کار بدلخواه نقاطی را مارک نموده باشید و بخواهید یک Route یا مسیر منزل تا محل کار را ایجاد کنیم فقط کافی است از گزینه Create Route نقاط مارک شده را یک به یک بهم متصل نمائیم تا یک خط حرکت ایجاد شود مثلا اگر شما 10 نقطه مارک کرده باشید مسیر منزل تا محل کار شما  001 به 010  ایجاد میشود. در GPS به این عمل ایجاد Route میگویند.اگر قصد صعود به قله ای را دارید و میخواهید کروکی مسیر حرکت را در دستگاه داشته باشید کافی است قبل از شروع حرکت ، حافظه Track Log دستگاه را پاک نموده (Clear) و وقتی به مقصد (قله) رسیدید ، تراک ایجاد شده را ذخیره نموده و هنگام بازگشت نیز مسیر حرکت خود را بصورت وارونه یا Track back استفاده کنید تا از همان مسیری که آمده بودید بازگردید. در GPS به این عمل ایجاد Track میگویند. در ایجاد تراک دو محدودیت وجود دارد یکی از بابت تعداد تراک ها که بسته به نوع دستگاه از 10 تراک تا 200 تراک متغیر بوده و تعداد نهایی نقاطی که میتواند در یک دستگاه به تراک اختصاص یابد که در اکثر مدلها تعداد نقاط (Point) ده هزار(10K) عدد میباشد. وقتی مساحت زمینی را برداشت میکنیم در واقع کروکی زمین نیز ایجاد میشود.

 

Geocach: مختصات اشیایی است پنهان که در وبسایت گارمین کاربران به اشتراک گذاشته و قابل دانلود میباشد. بعنوان مثال در مسیر قله اورست ژئوکش هایی برای امداد و کمک های اولیه موجود میباشد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت OpenCaching.com مراجعه نمائید.


انتقال داده ها به واحد مشابه بصورت بی سیم : اشاره به این توانایی دارد که GPS برای انتقال داده های بی سیم با دیگر واحد های گارمین سازگار است. شما فقط می توانید داده های (Geocach/Waypoints/Routes /Tracks) را بصورت بیسیم (شبه بلوتوث) به GPS دیگری منتقل نمائید.

نقشه کشور عزیزمان ایران

 

blueline

نظر سنجی جی پی اس

کدام یک از جی پی اس های دستی گارمین را بیشتر میپسندید؟

eTrex 10 - 11.8%
eTrex 20 - 4.8%
eTrex 30 - 19.4%
Map 78S - 6.5%
Map 62S - 22.4%
Oregon 550 - 9.6%
Montana 650 - 8%
Oregon 650 - 8.7%
Monterra - 8.7%

كل آرا: 1420


   تمامی حقوق این وبسایت متعلق به ژئوتکنیک بوده و هر گونه کپی برداری با درج منبع ، بلامانع است.